hydraulik kraków

menu

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania orientacyjnej ceny pracy.
tel. 573 242 372

hydraulik bronowice

Prądnik Biały, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Swoszowice, Krowodrza, Stare Miasto, Prądnik Czerwony, Grzegórzki, Mistrzejowice, Bieńczyce, Czyżyny, Podgórze, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Przeciekająca uszczelka, zatkany zlew, albo wyciekająca woda z kaloryfera? Może to nie awaria sprawiła, że tutaj się znalazłeś – po prostu planujesz remont łazienki bądź kuchni? Dla nas to nie problem.
Dobry hydraulik Kraków Bronowice – dzwoń 573 242 372

Usuwamy awarie, remontujemy, doradzamy. Gwarantujemy szybki czas realizacji. Jeśli więc nie chcesz długo czekać na hydraulika, to dzwoń. Mamy swojego fachowca w północno zachodniej części Krakowa, czyli w okolicach Bronowic.

Nasza cała ekipa, stawia sobie za zadanie świadczyć usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Dajemy gwarancję na wykonaną pracę. W razie potrzeby poradzimy w doborze materiałów. Mamy wieloletnie doświadczenie dlatego wiemy jakie rozwiązania działają najlepiej, a jakich warto unikać.

Żadna praca nam nie straszna. Realizujemy duże remonty jak i małe naprawy. Wymienimy baterię, zreperujemy cieknącą spłuczkę, podłączymy zmywarkę czy grzejnik. Nie straszna nam również naprawa kanalizacji, montaż CO. Przerobimy systemy odpływowe czy po prostu wymienimy stary bojler.

Szybko, tanio oraz przede wszystkim skutecznie – tak wykonujemy naszą pracę. Zadzwoń i przekonaj się o tym sam. Telefon: 573 242 372
Kraków Bronowice oraz okoliczne dzielnice.