hydraulik kraków

menu

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania orientacyjnej ceny pracy.
tel. 573 242 372

hydraulik bronowice

Prądnik Biały, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Swoszowice, Krowodrza, Stare Miasto, Prądnik Czerwony, Grzegórzki, Mistrzejowice, Bieńczyce, Czyżyny, Podgórze, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta

Świadczę usługi hydrauliczne w dzielnicy w Kraków Dębniki. Jeśli przytrafiła Ci się awaria, albo planujesz remont to dzwoń. Przyjadę i pomogę. Mój numer: 573 242 372

Wykonuję małe naprawy typu: udrażnianie odpływów, naprawy spłuczek czy cieknących kranów. Podłączam zmywarki, pralki i bojlery. Zajmuję się również większymi zleceniami tj. remontami łazienek czy kuchni. Ponadto zakładam i modernizuję instalacje kanalizacyjne, oraz instalacje CO.

Znam się na swoim fachu. Jestem hydraulikiem, który wie co robić. Swoją pracę wykonuję rzetelnie, dlatego wielu klientów poleca mnie dalej. Jeśli mieszkasz w Krakowie na Dędnikach, albo w okolicy to dzwoń.

Nasza cała ekipa, stawia sobie za zadanie świadczyć usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Dajemy gwarancję na wykonaną pracę. W razie potrzeby poradzimy w doborze materiałów. Mamy wieloletnie doświadczenie dlatego wiemy jakie rozwiązania działają najlepiej, a jakich warto unikać.

Jeśli masz pytanie, potrzebujesz porady hydraulicznej, nie możesz poradzić sobie z doborem materiału, albo po prostu chcesz poznać szacunkową cenę usługi hydraulicznej – dzwoń, postaram się wszystko wyjaśnić. Jestem cierpliwy, w branży pracuję od dawna, jednocześnie jestem otwarty na nowe – lepsze rozwiązania.
Zapraszam do kontaktu.
Hydraulik Dębniki Kraków